Referanslarımız

Müşterilerimiz bizim için ne dediler?

RÜSTEM YILDIZ
BAKIM MÜDÜRÜ

Verimlilik Arttırıcı Projeler ile ilgili VAT enerji firması ile çalışmayı tercih ve tavsiye ediyoruz.

Zira projelerimizin başından sonuna bıkmadan ve pes etmeden nihayete ulaşana kadar destek olmaktadırlar.

HAKAN KARAGÖZ
YARDIMCI İŞLETMELER SORUMLUSU

Vat Enerji firması uzun yıllar çalışma fırsatım oldu .BASF şirketinde çalışmalarımız ve yeni projelerimiz devam etmektedir.Özellikle enerji konularında uzman, tecrübeli ve bilgi birikimine sahip olduklarını belirtmek isterim. Çalışmalarımız aynı şekilde devam edecektir .Özellikle ülkemizde önem kazanan enerji yatırımları tasarruf çalışmalarında VAT Enerji’yi tavsiye edip önerebilirim.

ÖZGÜR YERGİN
YATIRIM VE PROJE GRUP TAKIM LİDERİ

Ode Yalıtım olarak tesis modernizasyonumuz öncesinde ve sonrasında özellikle enerji sistemlerimizin verimlilik analizleri konusunda VAT enerji ile çalışma fırsatı bulduk. Bu kapsamda yaptığımız çalışmalarda işletmemizin enerji verimliliği projelerinin belirlenmesi ve yürütülmesi konusunda aldığımız destekler sonucunda önemli iyileşmeler kaydettik. Hala çalışma yürüttüğümüz VAT enerji ekibi ile yeni dönemde , yeni işletmelerde , yeni projeleri yürütmek hedefindeyiz. Verdikleri emek ve gösterdikleri üstün özveri için kendilerini kutlar başarılarının devamını dilerim.

TAŞKIN CEBECİ
BAKIM ONARIM – YARDIMCI İŞLETMELER MÜDÜRÜ

Vat Enerji ile enerji verimliliği projelerinde uzun yıllardır çalışmaktayız. Bilgi, birikim ve tecrübeleri ile işletmemiz için fayda sağlayacak çalışmalar yapmışlardır. Enerji verimliliği danışmanlığımızı da yapan VAT Enerji ile başarılı projeler gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

AHMET BURAK BAŞPINAR
ÇEVRE ve ENERJİ ETÜDÜ

Yıldız Holding bünyesindeki 12 üretim tesisinde yürüttüğümüz Enerji Etüt çalışmaları ve sonrasında Enerji Bakanlığı VAP (Verimlilik Arttırıcı Proje) destek başvurularında, teknik bilgi birikimi ve becerileriyle bizlere tüm süreçlerde yol gösterici olan VAT Enerji firması ve yetkililerine teşekkür ederiz. Grubumuzun Sürdürülebilirlik stratejisine ciddi anlamda destek olan etüt çalışmaları sonrasında işletmelerimiz Enerji verimliliği bütçeleri oluşturarak uzun vadeli hedefler doğrultusunda yatırımlarına devam etmektedir.

MEHMET ÜNVER
ELEKTRİK BAKIM ŞEFİ

Vat Enerji firması enerji etüdü konusunda oldukça uzman bir firmadır. Teorinin yanında özellikle uygulamaya dönük yoğunlaşması bizim için önemli bir artı oldu. Enerji etüdünden sonra birçok enerji verimliliği projesi ortaya çıktı. İleriki zamanlarda bu projeleri de gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

İZZET HAKİM
SİSTEM DENETMENİ

VAT Enerji ile 2016 Haziran ayında tanışma fırsatımız oldu. Fabrikamızda enerji verimliliği ile ilgili bize çok şey kattılar. En önemli kattıkları değer ise, saymak. Sayılmayan şeyin ölçülemeyeceğinden yola çıkarak ilk projemiz olan ekonomizer ve kompresör atık ısısı geri kazanım projelerini hayata geçirdik.  Fabrikamızın hem doğalgaz tüketiminde tasarruf sağladık ,hem de karbon salınımındaki azaltılmaya katkıda bulunduk.