Hakkımızda

VAT ENERJİ, endüstriyel tesisler ve ticari binalarda 360o enerji verimliliği hizmeti veren ve verimlilik artırıcı çözümler sunan bir yetkili Enerji Verimliliği Danışmanlık (yetkili EVD) şirketidir.

İşletmelerin üretim kalitesi ve konfor şartlarından ödün vermeden enerji maliyetlerini azaltmayı hedefleyen VAT ENERJİ, enerjinin üretiminden tüketimine “maksimum verimlilik” bakış açısı ile yaklaşarak başarılı projelere imza atmaktadır.

Ülkemizde “360o Enerji Verimliliği” hizmeti veren tek EVD şirketi olan VAT ENERJİ; enerji etütleri, enerji izleme, ISO 50001, enerji verimliliği danışmanlığı, finansman ve proje uygulama konularında yüzlerce işletmeye hizmet vermektedir.

VAT ENERJİ uzman mühendis kadrosu, enerji verimliliği ve enerji mühendisliği konularında hizmet veren uluslararası iş ortakları ile işletmeniz için en iyi çözüm ortağınız olacaktır.

Şirketimiz, 18 Nisan 2007 tarihli ve 5627 sayılı enerji Verimliliği Kanunu ve Enerji Kaynaklarının ve Enerjinin Kullanımında Verimliliğin Artırılmasına Dair Yönetmelik kapsamında; enerji verimliliği alanında Etüt, Proje ve Danışmanlık Hizmetleri vermek üzere 25/05/2022 tarihine kadar yetkilendirilmiştir.

Yetki Belgemize ulaşmak için lütfen tıklayınız.