Hakkımızda

vat-enerji-hakkimizda-mavi-1

Küreselleşme sonucu dünyada artan ticaret hacmi ve üretim imkânlarının gelişmesi, modernleşen toplumlarla birlikte enerji ihtiyacının artmasına neden olmaktadır. Ortaya çıkan enerji talep artışı ülkelerin tüketimlerini sorgulamaya ve ilk etapta enerjinin daha verimli kullanılması konusunda daha etkin çalışmaları gerekliliğini ortaya çıkartmıştır.

Ülkemizde her yıl ortalama %8 artan enerji talebi, cari açığımızın büyük bir kısmının enerjiden dolayı oluştuğu gerçeği ile birleşince, enerjinin daha verimli kullanılmasının ülke ekonomisi ve üreticilerin daha rekabetçi olmaları açısından bir zorunluluk olduğu anlaşılmıştır.

VAT ENERJİ ( Verimlilik Artırıcı Teknolojiler ) bu noktada ticari ve endüstriyel enerji tüketicilerinin kaliteden ve modern şartlardan ödün vermeden enerjiyi üretmeleri, tüketmeleri ve enerji maliyetlerini düşürmeleri ayrıca çevresel etkilerini iyileştirmeleri için teknolojik hizmet ve çözümleri sunmaktadır. Bugüne kadar yapmış olduğu projelerde “maksimum verimliliği” ilke edinen VAT ENERJİ, işletmelere %8 -% 35 oranlarında enerji tasarrufu gerçekleştirmiştir.

VAT ENERJİ uzman kadrosu, enerji verimliliği ve enerji mühendisliği konusunda dünyaya hizmet veren uluslararası iş ortakları ile birlikte sizler için daha verimli ve sürdürülebilir uygulamaları hayata geçirebilmeniz için en uygun çözüm ortağınız olacaktır.